81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Новорічна казка у Переможному

Новий рік – найвеселіше, найрадісніше, найулюбленіше свято. Його з нетерпінням чекають як дорослі, так і дітибо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і загадувати бажання.

І ось 26 грудня в Переможненській ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбулося справжнє казкове диво. Учні 6 класу під керівництвом класного керівника Гринько Н.М. побували у замку Снігової королеви.

Шестикласники в яскравих карнавальних костюмах разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями заповнили святкову залу, де на них чекала красуня-ялинка. У гості до школярів завітали феї, чарівники, Новий рік, сніжинки, олені,  Кай і Герда, Баба Яга та інші казкові герої.

Величезне захоплення у гостей свята викликала яскрава новорічна програма. Всі учасники дійства поринули у вихор казкового настрою та шалених емоцій! Вони весело танцювали, колядували, розігрували веселі сценки, кружляли в хороводах та розважалися.  Неповторні костюми казкових персонажів та героїв відомих мультфільмів, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою, яка порадувала батьків та гостей. Присутні, затамувавши подих, спостерігали за добрими справами ангелів та маленьких розбишак-чортиків, яких підтримувала Снігова королева.

Свято закінчилось. Останні привітання і побажання присутнім лунали від Нового року і Снігової королеви, яка перейшла на бік добра, і наголосила,  що тільки щира дружба та підтримка близьких людей допоможе побороти всі труднощі і злі чари на шляху до одвічних цінностей – віри, любові, вірності. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у всіх надовго!

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.