81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Майстер-клас

У пошуку нових форм організації навчальної діяльності знаходиться кожен вчитель. Результатом такого пошуку є лепбук. Тому, 12.03.2019 року вчитель англійської мови Пистун Г.І. провела майстер-клас з виготовлення лепбуку на тему: « Пори року» з вчителями школи.

Лепбук відповідає всім вимогам предметно-розвиваючого середовища. Він інформативний, багатофункціональний, сприяє розвитку творчості, уяви, має дидактичні властивості. Структура і зміст лепбука доступні учням, він забезпечує ігрову, пізнавальну, дослідницьку та творчу активність всіх дітей. Процес створення лепбука дозволяє дитині бути учасником всього процесу.

Метою використання лепбуку є побудова навчальної діяльності на основі взаємодії дорослих з дітьми, а також створення умов для участі батьків у спільній навчальній діяльності.

Лепбук – це просто цікаво, тому що робота над ним захоплює і об’єднує. Особливо це актуально в наш час високих технологій, коли, на жаль, наші діти віддають перевагу комп’ютеру, ніж звичайній книзі з картинками.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.