81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Вінок слави для Тараса Шевченка

Тарасова доля – то правда жива.

Шевченкове слово в віках не старіє…

Учні 8 класу Братковицької ЗОШ І-ІІ ст. разом із класним керівником Кромпащик О.І. та вчителем музики Спринь І.М. підготували святкову програму до 205 років  від дня народження геніального поета, художника, борця за волю – Тараса Григоровича Шевченка. У святково прибраному класі 12 березня  зібралися учні, вчителі та батьки, щоб засвідчити свою повагу поету, художнику, пророку й борцю за волю України. Глядачі мали змогу пригадати роки життя Великого Кобзаря, дізнатись більше про життя та творчість поета від учнів-дослідників, переглянути театралізовані сценки “Оксана і Тарас”, “Тарасик зі своєю мамою” та літературну композицію  “Як Тарас ходив до залізних стовпів” з життя маленького Тарасика.  Діти продемонстрували свою майстерність у декламуванні віршів Т. Шевченка, а також  вірші В.Скомаровського, М. Рильського про Шевченка Т. Г., чудово виконали театралізовану поему «Тополя».

Вся творчість Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до України. Його боротьба за світлу долю трудового люду стала думами, піснями, які й досі лунають на устах солдатів в зоні АТО. Адже слова Шевченка були пророчі і й досі є актуальними. На свято діти запросили героя села, учасника АТО, Петра Панаса, який продекламував вірші Шевченка, чим глибоко вразив усіх присутніх.

Учні на святі виконали пісні «Зоре моя вечірня», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої», «Тополя», а на завершення програми прозвучала пісня “На високій дуже кручі” у виконанні всіх учасників виступу.

 Наприкінці свята діти поклали квіти до портрету Т. Шевченка, підняли з’єднані руки вгору і завершили закликом «Борітеся! Поборемо, нам Бог помагає!»

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.