81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Звіт про проведення тижня здоров’я

Здоровяце ще не все, але все без  здоровя ніщо!

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок з 8 по 12 квітня 2019 року у Керницькому НВК  проходив Тиждень здоров’я під керівництвом вчителів біології та основ здоров’я Грициняк М. М. та Гірняк В. І.

У рамках тижня було представлено виставку малюнків учнів 2-7 класів на тему: «Здоровим бути – це…» та інформаційний вісник «Це варто знати», за допомогою якого учні мали можливість поглибити свої знання про поширені інфекційні хвороби, ризики раннього статевого життя та наслідки впливу шкідливих звичок на здоров’я. Детальніше про те, як вберегтись від туберкульозу і наслідків аморальної поведінки, учням 9-11 класів розповіла сімейний лікар Замега Тетяна Сергіївна. Також класні керівники 1-11 класів провели з учнями виховні години, присвячені здоровому способу життя.

Крім фізичної складової здоров’я, психологічна теж відіграє важливу роль. Тому практичний психолог Артим Н. О. протягом тижня вела бесіди з учням про здоровий спосіб життя і провела анкетування «Вивчення обізнаності учнів у питаннях ціннісного ставлення до здоров’я і ЗСЖ», результати якого показали, що учні стараються вести здоровий спосіб життя, проте деяким з них необхідно докласти більше зусиль.

Для учнів 7-8 класів було проведено практичне заняття з основ медицини у Керницькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини на тему: «Перша домедична допомога у разі виникнення нещасних випадків» медсестрою Грицак М. М., на якому діти з захопленням вчились накладати пов’язки на різні види травм та вимірювати артеріальний тиск. Як підсумок тижня, учні навчально-виховного комплексу із великою зацікавленістю переглянули відео «14 фактів про здоров’я» та «Ми за здоровий спосіб життя».

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.