81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

  • День писемності 

    11 листопада у Керницькому НВК відбувся мовний квест «Збережемо наш скарб – рідну мову!», присвячений Дню української писемності, який ми… Читати більше…

Нехай земля квітує всюди, природу збережімо, люди!

«Школа майбутнього повинна найповніше використовувати   для гармонійного розвитку людини все, що дає природа…  Уже через це ми повинні берегти   і поповнювати природні багатства, які маємо»                                

В.О.Сухомлинський        

   Озеленення навчальних закладів відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність школярів. З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у Керницькому НВК було проведено місячник озеленення та благоустрою і День довкілля. Вся шкільна родина взяла активну участь у цій важливій справі. Учні, вчителі та технічні працівники доклали всіх зусиль щодо впорядкування шкільної території та її озеленення. Класні керівники 1-11 класів провели виховні години на тему «Природо, ти – наш другий дім», у ході яких школярі обговорювали екологічні проблеми нашого села, висловлювали свої думки щодо покращення екологічного стану села. Найдієвішою формою у вихованні школярів є залучення їх до різноманітних масових заходів: конкурсів, змагань, операцій, акцій тощо. Під керівництвом вчителів біології Грициняк М.М. та Гірняк В.І. проведено усний журнал «Зелена планета» та акцію «Первоцвіти просять захисту». Учні 9, 11 класів виготовили буклети «Знай! Люби!Бережи!» з метою пропаганди охорони ранньоквітучих видів рослин та відмови від купівлі первоцвітів. Учні школи під керівництвом заступника директора з виховної роботи Петрівської І.С та педагога організатора Сенюти І.Я. провели акцію: «Посади дерево та збережи його». На території НВК посаджено 18 декоративних дерев та кущів. Плідно і результативно пройшов місячник  озеленення та благоустрою і День довкілля в нашій школі. Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до проведення даного місячника учні школи. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години вчителів не проходять безслідно. І наші учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.