81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Екскурсія у Шевченківський гай

26 травня  учні 6 класу Переможненської ЗОШ I-III ступенів побували у музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

Діти мали чудову нагоду побачити, як виглядали колись лемківські, бойківські, гуцульські, буковинські, польські хати у далекому XVІІІ-му столітті. Не дивно, що Шевченківський гай називають етнопарком та музеєм під відкритим небом. Адже тут є що оглянути: експозиція музею налічує більше сотні пам’яток архітектури.

Та найбільшою цікавинкою для шестикласників стало ще й те, що в кожній із хат їх гостинно зустрічала перевдягнена в етнічний одяг господиня, яка розповідала історію хати. Захоплюючою була розповідь про церкву, яка не маючи жодного вікна, була і є дуже темною, що колись служило захистом від турків.

Окрім архітектури та побуту діти оглянули зоопарк, який діє на території музею.

З собою додому  повезли море вражень та позитивних емоцій, які неодмінно знайдуть своє втілення у їхніх чергових шедеврах, бо ж не щодня доводиться доторкнутись до історії. Поїздка залишила море позитивних емоцій. Учні втомлені, але щасливі повернулися додому.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.