81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

«День юного натураліста»

  В рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» та з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення до практичної природоохоронної роботи серед учнів Галичанівського НВК було проведено наступні заходи:

1.Благоустрій території школи, були оброблені та вичищені клумби, прибрані однорічні рослини, заготовлене насіння для майбутніх клумб. (5-9кл.)

2.Акція «Неконтрольоване полум’я». У всіх класах були проведені екологічні бесіди про шкідливість спалювання трави, бур’янів, стерні, листя на городах та присадибних ділянках. Учнів ознайомили з негативними наслідками для довкілля.

3.Учні старших класів створили клумбу на велосипеді. Самі фарбували, шукали корзини, робили квіткові композиції.

4.Серед учнів молодших класів був проведений конкурс на краще читання поезій про осінь. Діти готували відповідні костюми, малювали тематичні плакати, листівки.

5.Виставка осінніх композицій «Ці букети не в’януть!»(1-9кл.) такими букетами можна помилуватись, а потім з’їсти. Учні мали змогу дати волю своїй фантазії. Підготували тематичні композиції з такими назвами: «Барвиста осінь», «Вечірній багрянець», «Вітамінне асорті», «Палітра» тощо.

  Популяризація природоохоронної роботи проходила під керівництвом вчителя біології Вишиваної О.М.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.