81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Свято хліба

«Хліб, як сонце», – каже мати,

«Хліб, як сонце»,- каже тато,

«Хліб, як сонце»,  – кажуть люди,

«Хліб, як сонце» завжди буде.

Хліб – найдорогоцінніший витвір людського розуму, рук та праці.

Хліб – усьому голова!

Мабуть, ці слова ми вже чули багато разів, і вони стали звичними і буденними. Але до хліба не можна ставитися по-буденному. Це святиня людська. І скільки не проходить років і тисячоліть, а він залишається святим та величним завжди. У чому ж ця сила і велич дошкільнята дізналися на святі «Хліб – усьому голова», яке відбулося 8 листопада 2019 року в дошкільній групі Керницького НВК під керівництвом вихователів Іванчишин О.А. та Косик Г.М.

Пісні, вірші, сценки, таночки, прислів’я та приказки – все про хліб. Також присутні мали змогу переглянути повчальний мультфільм «Історія про дівчинку та хліб». Про його велич та значення в нашому житті, про те, як він потрапляє до нас від зернини в полі і до запашного короваю на столі, малюки розповіли всім гостям у святковій залі.

І саме перед нами, педагогами, стоїть головне завдання – це навчити дітей любити та шанувати свій рідний край, свої традиції та звичаї, які передавалися нам з покоління в  покоління …

Учасниками свята були не тільки діти,а й батьки. Вони брали участь у виставці хлібних виробів випечених власними руками.

Свято завершилось веселою гостиною та обміном вражень.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.