81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

Книжка вчить, як на світі жить

Книжка… Для одних людей – це скарб неоціненний, для інших – річ, як і тисячі речей повсякденного побуту, для третіх – данина моді, розкіш, додаток до хатнього інтер’єру. Є й такі, для яких книжка нічого не значить.

Та народна мудрість каже: «Книжка вчить, як на світі жить». І це дійсно так.  Вона розкриває нам цікавий світ, допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення. З нею ми знайомимось ще з раннього дитинства. Друковане слово стає порадником у різних життєвих ситуаціях.

Ось і учні сьомого класу допомогли нам зазирнути в таємничий та загадковий світ книги. Світ, де переплітаються надбання поколінь. Від школярів ми дізнались про історію появи та розвитку книги, їх видів та призначень. А ще побачили цікаву виставу, у якій казкові герої навчали берегти та «лікувати» книги. На завершення свята семикласники запропонували приєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу із власним автографом».

Важливе дійство відбулося для учнів другого класу – «Посвята в читачі». Бібліотекар Лимич Н.Д. розповіла дітям, що книга підказує людині вихід із складної ситуації, вона і помічник, і порадник  для тих, хто вміє дружити з нею. А також наголосила на тому, як важливо бережно та дбайливо ставитися до цього скарбу – книги.

«Хто багато читає, той багато знає», – кажуть в народі. І це правда, адже книжка відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати. То ж читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.