81500, Львівська область, м. Городок, вул. Джерельна, 16. Тел. 30-462, e-mail:gorodokrvo@gmail.com

  • Свято вишиванки 

    Українська вишиванка  славиться у всьому світі . Вишукані орнаменти , багатство кольорів, символічність елементів народної вишивки – це захоплює, викликає… Читати більше…

Схилімо голови в скорботі

1933-й рік… найчорніший час в історії  України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

22 листопада в Переможненській ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулась лінійка– реквієм «Схилімо голови в скорботі»,  яку підготували учні 10-А класу разом із учителем зарубіжної літератури Лимич О.П.

Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. 

Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був більшовицький геноцид! Це була безкровна, людоморська війна проти українського народу. Війна – задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос. 

Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, адже це – достовірне джерело правди про голодомор.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.

Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Того ж дня, учні школи долучились до акції «Незабудки пам’яті». Діти робили маленькі квіти, які прикріплювали до чорного панно – території України.

Звертаючись до учнів школи, заступник директора з виховної роботи  закликала усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 23 листопада о 16.00 год. А також долучитися до спільної молитви, яка відбудеться в суботу о 15.00 год. біля каплиці Матері Божої.

Вподобайте нас:

Copyright © 2013. All Rights Reserved.